|  |  | 

Karboksyterapia Zdrowie

Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Kosmetyki naturalne (10)W artykułach poświęconych kosmetykom bardzo często pojawia się wzmianka o produktach tradycyjnych. Można byłoby zakładać, że chodzi o kosmetyki naturalne, stosowane przez setki, a niekiedy nawet tysiące lat. Nic bardziej mylnego. Po pojęciem produktów tradycyjnych kryją się najczęściej kosmetyki tworzone w laboratoriach z produktów sztucznie opracowanych przez człowieka. Przez kilka dekad stosował je praktycznie każdy, a firmy kosmetyczne przekonały swoich klientów, że dają im najlepsze rozwiązania w rozsądnej cenie. Szybko jednak okazało się, że to co sztuczne nie może rywalizować z naturalnym. Dobrze widać to na przykładzie kosmetyków. Do łask wracają te naturalne, choć wciąż jednak nie mówi się o nich, jako o tradycyjnym rozwiązaniu. Warto jednak pamiętać, że kremów do twarzy nie wymyślono kilka dekad temu. Stosowane były one na długo przed powstaniem pierwszego laboratorium czy koncernu kosmetycznego. Naturalne składniki od dawna stosowane były jako element pielęgnacji i troszczenia się o siebie.

Ciekawe artykuły tematyczne online:

kosmetyki-naturalne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Koszulki piłkarskie z nadrukiem i Koszulki z nadrukiem Warszawa

    Koszulki piłkarskie z nadrukiem i Koszulki z nadrukiem Warszawa

    Koszulki z nadrukiem Warszawa i koszulki piłkarskie z nadrukiem Koszulki dla pasjonatów Osoby, dla których pasją jest piłka nożna z całą pewnością identyfikują się nie tylko z umiejętnościami największych światowych gwiazd tego sportu lecz również i ich umiejętnościami. Nie bez znaczenia jest dla nich posiadanie również oryginalnego stroju piłkarskiego z nadrukowanym logo ich ulubionego zawodnika.

  • Kosmetyki rosyjskie i Kosmetyki bez parabenów

    Kosmetyki rosyjskie i Kosmetyki bez parabenów

    Kosmetyki bez parabenów i kosmetyki rosyjskie Leki i preparaty nowej generacji W czasach, kiedy na półkach sklepowych i w aptekach możemy znaleźć mnóstwo przeróżnych specyfików do pielęgnacji skóry i ciała, nietrudno jest się pogubić i zabłądzić wśród rozmaitych regałów z kosmetykami i medykamentami z przeznaczeniem do stosowania na skórę naszego ciała. Ostatnio bardzo popularne stały