|  |  | 

Karboksyterapia Odzież

Kosmetyki ekologiczne

Kosmetyki ekologiczne
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

Kosmetyki ekologiczne (10)Zanieczyszczenie środowiska i jego negatywny wpływ na zdrowie człowieka przyczynia się do rozwoju różnych chorób, zwłaszcza tych od podłożu alergicznym. W związku z tym coraz więcej osób sięga po produkty ekologiczne. Obok produktów spożywczych bez konserwantów i polepszaczy smaku, wybierają oni również kosmetyki ekologiczne. Środki te produkowane są na bazie składników naturalnych i pozbawione podrażniających skórę dodatków chemicznych. Posiadają one stosowne certyfikaty, potwierdzające ich korzystny wpływ na organizm ludzki. Produkty te nie uczulają, nie powodują podrażnień, nie mają też tak intensywnego zapachu.
Jednak kosmetyki ekologiczne posiadają zwykle krótszy okres ważności i przydatności do użycia. Zwykle jest to maksymalnie kilka miesięcy. Są też znacznie droższe od tradycyjnych kosmetyków, wyprodukowanych na bazie surowców chemicznych. Nie każdemu może też odpowiadać ich zapach. Dodatkowo nie zawsze tak dobrze spełniają swoje funkcje ochronne, np. nie chronią tak przed słońcem, jak kremy przeciwsłoneczne z filtrem UV.

Ciekawe artykuły tematyczne online:

kosmetyki-ekologiczne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Koszulki piłkarskie z nadrukiem i Koszulki z nadrukiem Warszawa

    Koszulki piłkarskie z nadrukiem i Koszulki z nadrukiem Warszawa

    Koszulki z nadrukiem Warszawa i koszulki piłkarskie z nadrukiem Koszulki dla pasjonatów Osoby, dla których pasją jest piłka nożna z całą pewnością identyfikują się nie tylko z umiejętnościami największych światowych gwiazd tego sportu lecz również i ich umiejętnościami. Nie bez znaczenia jest dla nich posiadanie również oryginalnego stroju piłkarskiego z nadrukowanym logo ich ulubionego zawodnika.

  • Kosmetyki rosyjskie i Kosmetyki bez parabenów

    Kosmetyki rosyjskie i Kosmetyki bez parabenów

    Kosmetyki bez parabenów i kosmetyki rosyjskie Leki i preparaty nowej generacji W czasach, kiedy na półkach sklepowych i w aptekach możemy znaleźć mnóstwo przeróżnych specyfików do pielęgnacji skóry i ciała, nietrudno jest się pogubić i zabłądzić wśród rozmaitych regałów z kosmetykami i medykamentami z przeznaczeniem do stosowania na skórę naszego ciała. Ostatnio bardzo popularne stały