|  |  | 

Aztorin Moda

Biżuteria myśliwska damska

Biżuteria myśliwska damska
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Biżuteria inspirowana naturą

Kobiety od zarania dziejów lubiły pięknie wyglądać. Używały do tego celu najczęściej składników pochodzenia naturalnego, bo tylko takie były dostępne. Później zaczęła się era chemicznego, a nawet chirurgicznego upiększania swego wyglądu, szczególnie ciała.

Elementem, który nie zmienił się od wielu stuleci, a który jest również nieodłącznym atrybutem kobiecości, stroju damskiego – jest biżuteria. Oczywiście jest ona inna w różnych częściach świata – nie tylko wzornictwem, ale i materiałami z jakich została wykonana.

Ciekawą kategoria tego elementu kobiecości jest biżuteria myśliwska damska. Po pierwsze dla tego, że myślistwo kojarzy się jedna ze strefa działań dla mężczyzn. Po drugie zabijanie zwierząt nie współgra z delikatną natura kobiety.

Jednak jak się przyjrzymy wzorom i materiałom, które oferuje biżuteria myśliwska damska, dojdziemy do wniosku, że nimi swej nazwy, nie musi być kojarzona z tak okrutną forma działalności człowieka, jaka jest zabijanie bezbronnych istot.

Znajdziemy tu co prawda na przykład wisiory czy bransolety wykonane z poroży, ale przecież jelenie same je zrzucają, więc nie trzeba od razu myśleć, że pozyskiwane jest z zabitych zwierząt. Poza tym w kategorii biżuteria myśliwska damska mamy wiele pięknych przedmiotów wykonanych z materiałów szlachetnych, a jedynie wzory i motywy inspirowane są naturą (motywy zwierzęce, roślinne charakterystyczne dla runa czy poszycia leśnego).

Dlatego nie jest to biżuteria zarezerwowana jedynie dla miłośników polowań, ale także ( a może przede wszystkim) dla miłośniczek przyrody.

Ciekawe artykuły tematyczne online:

bizuteria-mysliwska-damska

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Biżuteria na zamówienie Poznań i Modna biżuteria Lublin

    Biżuteria na zamówienie Poznań i Modna biżuteria Lublin

    Modna biżuteria Lublin i biżuteria na zamówienie Poznań Słów kilka o biżuterii O biżuterii można by mówić i dużo, i długo. To szeroki i zarazem pasjonujący temat, szczególnie dla osób, które funkcjonują w tym obszarze, ale dla tych wszystkich, którzy kupują biżuterię. Tego rodzaju artykułami są zainteresowane głównie panie, chociaż panowie przecież też od czasu

  • Biżuteria autorska

    Biżuteria autorska

    Wyjątkowa biżuteria Każda kobieta chce się wyróżniać. Z tego powodu bardzo często szperamy w sklepach w poszukiwaniu wyjątkowych ubrań i dodatków. Jednak równie dobrym pomysłem jest zapoznanie się z ofertą sklepów internetowych. Dzięki temu zyskujemy dostęp do wielu marek oraz młodych projektantów, którzy tworzą oryginalne rzeczy. Należy jednak pamiętać, że mimo wszystko powinny być dopasowane